Biznesmeni turk marrëzisht i dashuruar me Genta Ismajlin, bën gjestin e papritur (FOTO)

schedule13:19 - 14 Korrik, 2020

schedule 13:19 - 14 Korrik, 2020

Këngëtarja Genta Ismajli po shijon prej një viti lidhje e dashurisë me biznesmenin turk Hysen Usta.

Pavarësisht pandemisë, ata nuk janë ndalur për asnje moment të vetëm, duke vizituar Zvicrën,  Kosovën dhe shumë vende tjera.

Shpesh çifti ka qenë në qendër të mediave rozë për shkak të dhuratave luksoze që Usta i ka bërë Gentës. Por këtë herë, ai ka bërë një gjest që çdo vajzë do ta donte nga partneri.

I dashuruar kokë e këmbë, biznesmeni turk ka bërë tatuazh emrin e këngëtares në krahu e tij./abcnews.al