Bie nga biçikleta, ndërron jetë në spital i moshuari

schedule18:11 - 1 Maj, 2018

schedule 18:11 - 1 Maj, 2018

Një 74 vjeçar ka ndërruar jetë pasditen e sotme në Spitalin e Fierit, pasi u rrëzua nga biçikleta. Sipas njoftimit të Policisë ai është i moshuari me iniciale L.Ç. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:35, kur 74 vjeçari ka shkuar në gjëndje të rëndë shëndetësore në spital dhe ka ndërruar jetë 25 minuta më pas.

Informacion paraprak

Në datën 01.05.2018, rreth orës 16:35, në Spitalin Rajonal Fieri, ka shkuar në gjëndje të rëndë shëndetësore shtetasi L.Ç, 74 vjeç, banues në fshatin Ardenicë, Lushnje, i cili është rrëzuar nga biçikleta.

Rreth orës 17:00 shtetasi L.Ç ka ndërruar jetë në Spitalin e Fierit.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje. /abcnews.al