Beteja për në Superiore, zbardhet kalendari i fazës së tretë

schedule20:16 - 29 Shkurt, 2020

schedule 20:16 - 29 Shkurt, 2020

U mbyll faza e dytë e Kategorisë së Parë dhe tashmë mësohen edhe përballjet e ekipeve që do të luftojnë për një vend në Superiore. Në grupin A do të luftojnë Kastrioti, Besëlidhja, Erzeni dhe Korabi.

Në grupin B, katër vendet e renditura të parat janë Pogradeci, Apolonia, Lushnja dhe Besa. Më poshtë ju sjellim edhe kalendarin për të dyja grupet. /abcnews.al