Befason Lei Kraja: Do bëhem nënë së shpejti, dua 2 fëmijë

schedule19:21 - 24 Nëntor, 2022

schedule 19:21 - 24 Nëntor, 2022

Lei Kraja ka spikatur gjithmonë për bukurinë e saj. Ajo ka forma perfekte dhe trup tepër sensual. Si pasojë dhe shumë ndjekës në Instagram.

Së fundmi, moderatorja i ka dhënë mundësinë ndjekësve të bëjnë pyetjet që dëshirojnë dhe padyshim që ato kanë qenë të shumta.

Ndër të tjera, Lei u pyet se kur e mendon vete mama dhe ajo ka befasuar me përgjigjen duke thënë: “Së shpejti”.

Më tej, e pyetur se sa fëmijë do të donte të kishte, moderatorja ka zbuluar: “2 maksimumi”.

Kujtojmë që Lei është shumë e rezervuar për jetën private, por herë pas here zbulon detaje. Pak kohë më parë, ajo ka treguar se është në një lidhje, por identitetin e djalit që i ka rrëmbyer zemrën zgjodhi ta mbante të fshehtë./abcnews.al