Bayern është gati të ofrojë Vlahovic dhe 35 milionë euro për Gnabry

schedule23:45 - 28 Mars, 2023

schedule 23:45 - 28 Mars, 2023

Sipas thashethemeve nga Calciomercato.it, Bayern dëshiron Dusan Vlahovic dhe është gati t’i ofrojë para Juventusit dhe Serge Gnabry për të.

Duke qenë se qendërsulmuesi vlerësohet rreth 100 milionë euro dhe mesfushori gjerman rreth 65 milionë euro, Bayerni do të duhet të paguajë rreth 35 milionë euro.

Gnabry ka bërë 25 paraqitje në Bundesligë deri më tani, duke shënuar 9 gola dhe duke dhënë 5 asistime. Kësaj i shtohen edhe 2 gola dhe 3 asistime në Champions League. /G.D abcnews.al/