Balla: I turpshëm largimi i opozitës, nuk votoi për ish të përndjekurit

schedule14:42 - 10 Maj, 2018

schedule 14:42 - 10 Maj, 2018

Pas përfundimit të seancës, kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste në një komunikim për mediat, deklaroi se është e turpshme sjellja e opozitës dhe largimi i saj nga seanca. Sipas Ballës, opozita nuk respektoi një shtresë shoqërore që  mbështet ish-të përndjekurit, për të cilët kishte një projektligj për votim. /abcnews.al