Autobusi merr flakë në ecje në Tiranë

schedule13:22 - 6 Gusht, 2020

schedule 13:22 - 6 Gusht, 2020

Një autobus ka marrë flakë në ecje në Tiranë. Automjeti urban i linjës së Paskuqanit ka pësuar një defekt teknik në pjesën e motorit.

Sipas policisë nuk ka dëme një njerëz, por vetëm materiale.

“Më datë 06.08.2020, rreth orës 13:00,​ në Paskuqan si pasojë e një difekti teknik në pjesën e motorit ka marrë flakë në ecje mjeti autobus me drejtues shtetasin E.J.

Nga zjarri nuk ka njerëz të lënduar, ka vetëm dëmë materiale.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes”, njofton policia./abcnews.al