At e bir plagosin 26 vjeçarin te Komuna e Parisit

schedule22:19 - 17 Maj, 2018

schedule 22:19 - 17 Maj, 2018

Një plagosje me thikë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë. Sipas policisë një konflikt për motive të dobëta ka ndodhur në zonën e “Komunës të Parisit”, ku për pasojë është plagosur me thikë 26 vjeçari me iniciale D. L, nga dy persona që janë at e bir. Policia ka shoqëruar shtetasit E. M., dhe E. M., ( at dhe bir), në ambientet e policisë për veprime të mëtejshme hetimore, ndërsa i plagosuri ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Tiranë, Informacion paraprak

Më datë 17.05.2018, rreth orës 21:20, në një lulishte në zonën e “Komunës të Parisit”, ka patur një konflikt për motive të dobëta midis shtetasve D. L., E. M., dhe E. M., ku për pasojë shetasi D. L rreth 26 vjeç është goditur me mjet prerës (në bark) nga shtetasit E. M., dhe E. M., ( at dhe bir).

Shërbimet e policisë kanë shoqëruar shtetasit E. M., dhe E. M., ( at dhe bir), në ambientet e policisë për veprime të mëtejshme hetimore.

Shtetasi i dëmtuar ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve. /abcnews.al