Arratisje spektakolare nga patrulla e policisë me Ferrari (video)

schedule15:23 - 19 Korrik, 2019

schedule 15:23 - 19 Korrik, 2019

Arratisja spektakolare nga patrulla e policisë me Ferrarin. Video mbresëlënëse që shihni është vërtetë për të “mbajtur frymën”.

Pa dyshim, faktori i fatit dhe aftësitë e jashtëzakonshme të shoferit, si dhe sjellja e përsosur e makinës së Ferrarit … kanë luajtur rolin e tyre.

Argëtohuni!/abcnews.al

Ferrari Escapes Police In Style Animation

That's one way to escape the police… 😱🚨

Gepostet von LADbible am Freitag, 19. Juli 2019