Anila dhe Arditi festojnë përvjetorin, zbuloni sa vite kanë çifti të martuar

schedule20:35 - 6 Janar, 2022

schedule 20:35 - 6 Janar, 2022

Sot në familjen e producentit të njohur, Ardit Gjebrea është festë. Ai dhe bashkëshortja, Anila kanë përvjetorin e 31-të të martesës.

Nuk kishte se si çifti shumë i dashur nga publiku të mos merrnin edhe shumë urime, ku më i spikaturi është ai i të birit Joni.

Gjithashtu vetë Anila ka vendosur ta suprizojë bashkëshortin e saj me disa lule që formojnë një zemër dhe çokollata.

Anila dhe Arditi janë një nga çiftet e famshëm me dashurinë më të gjatë në showbizin shqiptar./abcnews.al