Alert Çeloaliaj: 75% e sindikatës kundër shembjes së Teatrit Kombëtar

schedule15:52 - 28 Qershor, 2018

schedule 15:52 - 28 Qershor, 2018

Tre të katërtat e aktorëve të skenës dhe të ekranit nuk e mbështesin idenë e shembjes së ndërtesës së Teatrit Kombëtar. Sindikata e tyre zhvilloi sot një takim./abcnews.al