Albana Osmani zbulon se moderatori i njohur është kushëriri i saj

schedule14:00 - 18 Nëntor, 2020

schedule 14:00 - 18 Nëntor, 2020

Moderatorja e njohur, Albana Osmani ka qenë e ftuar ditën e sotme në emisionin ‘ABC e Mëngjesit’, ku ka prezantuar librin e saj të parë “Çika në betejë me inteligjencën artificiale”.

LEXO EDHE: Ka një arsye të veçantë, Albana Osmani tregon personin e parë që lexoi librin “Çika”

Ndër të tjera, ajo ka folur edhe për planet e së ardhmes, ku nuk nguroi të sqaronte edhe deklaratën e bërë për Arbana Osmanin.

LEXO EDHE:  Konkuroi për të prezantuar “Portokallinë”, Albana Osmani tregon pse nuk e zgjodhi Dritan Hoxha

Mirëpo, në një moment, ajo është bërë pjesë e rubrikës me receta gatimi dhe ka zbuluar se me moderatorin Alban Musa kanë edhe lidhje gjaku.

“Unë edhe Albana jemi malësorë, tropojanë që të dy, por përveç kësaj ta themi që jemi kushërinj”, tha ai.

Ndërsa, Albana shtoi: “Duhet të marrë mamin në telefon dhe t’i them: ‘Alo ma, jam te Albani’”. l.k/abcnews.al