Aktorja e njohur, shtatzënë për herë të parë, jep lajmin me foton e veçantë

schedule15:28 - 13 Maj, 2022

schedule 15:28 - 13 Maj, 2022

Aktorja e njohur, Kelly Osburne do të bëhet nënë për herë të parë. Ajo është shtatzënë dhe lajmin e ka bërë të ditur përmes një postimi në Instagram.

Kelly ka publikuar në Instagram dy foto me ekon, duke treguar se sa e lumtur është.

“E di që kam qenë shumë e heshtur këto muajt e fundit, kështu që mendova ta ndaj pse-në me të gjithë ju. Jam shumë e lumtur të njoftoj se do të bëhem mami. Të thuash që jam e lumtur është pak. Unë jam në ekstazë!”, ka shkruar aktorja./abcnews.al