Aktorja e famshme zbulon se është në pritje të fëmijës së tretë

schedule07:18 - 26 Tetor, 2020

schedule 07:18 - 26 Tetor, 2020

Aktorja Hilary Duff ka zbuluar se është në pritje të fëmijës së saj të tretë. Lajmin e ëmbël aktorja e dha përmes një postimi në rrjete sociale. Ajo publikoi një video më bashkëshortin e saj, Mathew Koma, i cili shfaqej duke ledhatuar barkun e saj.

“Ne po rritemi!!! Sidomos unë,” shkroi aktorja krahas videos, por duke mos bërë me dije gjininë e bebushit. Kujtojmë që aktorja është nënë e një djali 8-vjeçar me ish-bashkëshortin e saj, Mike Comrie dhe një vajzë, me bashkëshortin aktual.

 

View this post on Instagram

 

We are growing!!! Mostly me …

A post shared by Hilary Duff (@hilaryduff) on

Duff dhe Koma nisën të shoqëroheshin në janar të vitit 2017, dhe më pas kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë në dhjetor të vitit 2019. /abcnews.al