Aksident në Tiranë, plagoset një person

schedule18:11 - 8 Gusht, 2020

schedule 18:11 - 8 Gusht, 2020

Një aksident raportohet të ketë ndodhur pasditen e sotme në Tiranë. Uniformat blu njoftojnë se rreth orës 17:25, tek kthesa e Kamzës, mjeti me drejtues F.Gj., 27 vjeç, ka aksidentuar biçiklistin XH.K., 52 vjeç.

I plagosuri ndodhet në spital nën kujdesin e mjekeve. Ndërkaq, vijojnë hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 08.08.2020, rreth orës 17:25, tek kthesa e Kamzës, mjeti me drejtues shtetasin F.Gj., 27 vjeç, ka aksidentuar biçiklistin shtetasin XH.K., 52 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekeve. Drejtuesi i mjetit ndodhet në vëndngjarje.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

/abcnews.al