Aksident në Laprakë, plagoset një person

schedule11:48 - 12 Gusht, 2020

schedule 11:48 - 12 Gusht, 2020

Një aksident është regjistruar ditën e sotme në Laprakë.

Policia bën me dije se mjeti me drejtues shtetasin M.B., është përplasur me mjetin me drejtuese shtetasen  E.P., e cila u dërgua në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Ndërkohë grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 12.08.2020, në Laprakë, mjeti me drejtues shtetasin M.B., është përplasur me mjetin me drejtuese shtetasen  E.P., e cila u dërgua në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.