Aksident në aksin Fushë Krujë-Kamzë, furgoni përfundon në kanal

schedule18:08 - 16 Janar, 2021

schedule 18:08 - 16 Janar, 2021

Një furgon dhe një autoveturë janë përplasur mbrëmjen e së shtunës në aksin Fushë Krujë-Kamzë, pranë fshatit Tapizë.

Policia e Krujës ndodhet në vendin e ngjarjes, ndërsa nuk dihen ende shkaqet e aksidentit.

Si pasojë e aksidentit, ka pasur vetëm dëme materiale në dy automjetet e përfshira. s.b/abcnews.al/