Aksident me vdekje në Lushnje, pamje nga vendi i ngjarjes

schedule21:36 - 22 Prill, 2022

schedule 21:36 - 22 Prill, 2022

Një aksident me vdekje ka ndodhur këtë pasdite në Lushnje.

“Benzi” ka përplasur një motomjet në fshatin Ngurrëz dhe si pasojë ka ndërruar jetë në spital një 67 vjeçar. Ky i fundit ishte drejtuesi i motomjetit.

“Në fshatin Ngurrëz, Lushnjë, shtetasi A. M., duke drejtuar automjetin tip “Benz” është përplasur me një motomjet me drejtues shtetasin K. S., 67 vjeç, banues në fshatin Ngurrëz.
Si pasojë e përplasjes u dëmtua shtetasi K. S., i cili ndërroi jetë në spital”, njofton policia.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

/abcnews.al