Aksident i rëndë natën në Vlorë, 1 i plagosur

schedule10:14 - 21 Maj, 2018

schedule 10:14 - 21 Maj, 2018

Ka qenë një aksident i rëndë ai që ndodhi natën në qytetin e Vlorës. Një benz u përplas me një fuoristradë, por për fat megjithëse goditja ishte e fortë, vetëm njëri nga drejtuesit e mjeteve u plagos dhe u dërgua menjëherë në spital. Sipas policisë shkak për këtë përplasje është bërë mjeti tip fuoristradë që i preu rrugën benzit. Megjithatë policia po heton për zbardhjen e plotë të ngjarjes. /abcnews.al