Agjenti i Lautaro Martinez hap derën për një largim

schedule21:58 - 6 Tetor, 2022

schedule 21:58 - 6 Tetor, 2022

Në një intervistë për TyCSports, komentet e mbledhura nga Sky Italia, Alejandro Camano, agjenti i Lautaro Martinez, foli për të ardhmen e sulmuesit argjentinas nga Interi. Nëse ai pranon se mbrojtësi i tij kishte disa oferta në tryezë gjatë merkatos së kaluar të verës, ai gjithashtu e lë derën e hapur për konkurrencën për afatet e ardhshme, shkruan abcnews.al.

“Në të ardhmen çdo gjë mund të ndodhë, Interi nuk po kalon momentin e tij më të mirë, por ata janë një ekip i madh dhe një vend fantastik. Askush nuk e përjashton që klube të tjera të vijnë në treg dhe të kenë një interes të madh për të, por Lautaro nuk ngutet”, siguroi përfaqësuesi i sulmuesit 25-vjeçar. /G.D abcnews.al/