“A do ta falje tradhtinë?”, Dojna Mema ka një përgjigje të prerë

schedule10:46 - 1 Korrik, 2022

schedule 10:46 - 1 Korrik, 2022

Moderatorja e njohur, Dojna Mema është në javët e fundit të shtatzënisë. Gjatë kësaj kohe, ajo ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale, ku edhe i ka dhënë mundësinë fansave të bëjnë pyetjet që dëshirojnë.

E njëjta gjë ka ndodhur së fundmi, ku njëra prej ndjekëseve në Instagram e ka pyetur nëse do ta falte tradhtinë apo jo. Dojna ka dhënë një përgjigje të prerë, duke u shprehur se nuk do ta falte kurrë një veprim të tillë të partnerit.

“A do ta falje tradhtinë, jo atë seksuale. Është më tepër se aq”; e ka pyetur njëra prej ndjekëseve “E di çfarë? Jo nuk e mendoj. Kur ti lidh jetën me dikë, ai të bëhet familje dhe familja nuk të tradhton. Nëse ndodh nuk është e tillë”; ka shkruar moderatorja, e cila tashmë është e martuar me kantautorin Vlashent Sata./abcnews.al