9 vite pa Paul Walker, Vin Diesel e kujton me fjalët prekëse: Më mungon

schedule18:14 - 30 Nëntor, 2022

schedule 18:14 - 30 Nëntor, 2022

Kanë kaluar nëntë vjet që kur aktori i mirënjohur Paul Walker vdiq në një aksident me makinë. Marrëdhënia mes aktorit të ndjerë dhe Vin Diesel ishte e njohur, pasi ata i bashkoi një miqësi e gjatë, por edhe partneriteti i tyre kinematografik në “Fast & Furious”.

Me rastin e përvjetorit të vdekjes, Diesel ka postuar në Instagram një foto të tyre së bashku. “Nëntë vjet…të dua dhe më mungon”, shkroi Diesel krahas postimit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vin Diesel (@vindiesel)

/abcnews.al