5 vite bashkë, Eliona Pitarka bën dedikimin emocionues për partnerin: Gëzuar përvjetorin shoku im i ngushtë

schedule18:02 - 30 Nëntor, 2022

schedule 18:02 - 30 Nëntor, 2022

Eliona Pitarka dhe partneri i saj, festojnë 5 vite së bashku. Aktorja e humorit ka udhëtuar me partnerin drejt Italisë nga ku dhe ka ndarë disa foto të këndshme nga Colosseum. “Gëzuar 5 vjetorin shoku i ngushtë dhe babi 2 gocave të mia 🤍 #manymoretocome”, shkruan Eliona.

Kujtojmë që pak ditë më parë Eliona zbuloi se do të bëheshin sërish prindër të një vajze. “ZOTI na e dyfishoi lumturine, duke e realizuar endrren tone per se dyti. Motra e vogel e Gales po te presim me padurim! Ende nuk na besohet”, shkroi aktorja e njohur.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eliona Pitarka (@elionapitarka)

/abcnews.al