5 dhe 7 vjeç, motër e vëlla i bien çiftelisë dhe kërcejnë vallen e Tropojës

schedule09:00 - 22 Tetor, 2021

schedule 09:00 - 22 Tetor, 2021

Kleisa dhe Andi Rrapi janë dy vogëlushët më të talentuar të momentit. Ata janë motër e vëlla, 5 dhe 7 vjeç.

Andi di t’i bjerë shumë mirë çiftelisë, ndërsa Kleisa di të këndojë dhe kërcejë shumë mirë këngët popullore.

Të ftuar në “ABC e Mëngjesit”, ata kanë përformuar së bashku, duke dhuruar një spektakël.

Madje pjesë e këngës së tyre u bë edhe moderatorja Sibora Bitri, e cila shtoi më shumë dozën e të qeshurave./abcnews.al