20 mijë euro për fustanin e nusërisë, këngëtarja serbe i beson ditën më të veçantë Valdrin Sahitit

schedule15:45 - 2 Qershor, 2022

schedule 15:45 - 2 Qershor, 2022

Futbollisti serb, Marko Gobeljić dhe këngëtarja Katarina Grujić do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë sot. Këngëtarja do t’i thotë po partnerit të saj në kishe me një fustan nusërië të mrekullueshëm të punuar nga stilisti shqiptar Valdrin Sahiti, që kushton 20 mijë euro, sipas mediave serbe.

Mediat shkruajnë për punën e stilitit nga Kosova, duke thënë se ka veshur dhe shumë yje botërore, mes së cilëve Beyonce. Këngëtarja pritet të veshë dhe dy fustane të tjera, një të gjatë dhe një të shkurtër, të punuara nga Huso Corbic, stilisti i saj prej kohësh nga Bosnja.

What are the popular girls who dress best? Valdrin Sahiti mentions a name

/abcnews.al