VIDEO/ Si në përralla, kjo është surpriza e Ronaldos për ditëlindjen e Georginës

schedule11:28 - 28 Janar, 2022

schedule 11:28 - 28 Janar, 2022

Cristiano Ronaldo i dhuroi të dashurës Georgina Rodriguez dhuratën më të bukur të ditëlindjes, duke vendosur fytyrën dhe një mesazh në ndërtesën më të lartë në botë.

Babai 36-vjeçar i katër fëmijëve shpenzoi mijëra duke ndriçuar horizontin e Dubait me imazhet e mahnitshme.

Ai postoi një video në Instagram, duke treguar fytyrën e spanjollës mahnitëse në fasadën e kullës së famshme Burj Khalifa dhe dyshja pozuan së bashku me ndërtesën në sfond teksa po shijonin një rast të veçantë.

Cristiano, duke shijuar një pushim nga kalendari i ngjeshur i futbollit me katër fëmijët e tij, shkroi në portugalisht krahas pamjeve spektakolare të videos: “Shumë urime dashuria ime” me një zemër dhe tortë ditëlindjeje.

Shfaqja e dritës dhe lazerit Burj Khalifa, në buzë të Liqenit Burj, është një tërheqje masive në destinacionin luksoz në Lindjen e Mesme.

Kulla ekrani më i madh në botë gjatë natës falë afro 18 miljeve kabllove, 1.1 milion pikselëve dhe 118 tonëve rreze drite dhe aksesorë.

Raportet e fundit vendosin koston e vendosjes së një reklame ose mesazhi tre-minutësh promovues në fasadën e kullës në një minimum prej 50,000 £, me çmimin që rritet gjatë fundjavave.

Të enjten, heroi i United po festonte premierën e serialit të Netflix për jetën e Georgina, të titulluar “Unë jam Georgina”, si dhe ditëlindjen e saj të 28-të./ h.ll/abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano)