Zjarr në një çerdhe në Fier

schedule10:44 - 9 Dhjetor, 2021

schedule 10:44 - 9 Dhjetor, 2021

Flakët e zjarrit kanë përfshirë ambientet te një çerdhje në Fier.

Burime për abcnews.al bëjnë me dije se zjarri ka rënë në çerdhen numër 4 tek kutia e limitatorëve, ku fatmirësisht është bërë i mundur dhe evakuim i fëmijëve.

Ndërkohë zjarrëfikëset dhe policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes./abcnews.al