Zjarr në ashensorin e pallatit në një kompleks në mes të Tiranës

schedule14:58 - 16 Maj, 2022

schedule 14:58 - 16 Maj, 2022

Një tjetër ashensor këtë herë në një kompleks pallatesh në Tiranë është përfshirë në flakë.

Zjarri ka rënë në Rrugën e Kavajës, në ashensorin e pallatit të një kompleksi.

“Më datë 16.05.2022, në Rrugën e Kavajës, në një kompleks pallatesh, ka rënë zjarr në ashensorin e pallatit“, thotë policia.

Si pasojë ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

/abcnews.al