Zhvillimet  ekonomiko-financiare të vitit 2017

schedule15:12 - 30 Dhjetor, 2017

schedule 15:12 - 30 Dhjetor, 2017

Një përmbledhje të zhvillimeve ekonomiko-financiare të vitit 2017, dhe të planeve të qeverisë për vitin që vjen, në drejtim të fuqizimit ekonomik te vendit, na sjell intervista që Viol Xhafaj ka realizuar me kreun e Financave Arben Ahmetaj./abcnews.al