Zhgënjime për këto shenja, ky vit nuk do të jetë dhe aq i mirë në dashuri

schedule15:40 - 4 Janar, 2022

schedule 15:40 - 4 Janar, 2022

Horoskopi gjithmonë përpiqet të na ngushëllojë në një farë mënyre duke dhënë parashikime të ëmbla se çfarë do të ndodhë me jetën sentimentale. Megjithatë, viti 2022 nuk do të jetë kaq romantik për të gjitha shenjat e Horoskopit.

Dashi

Viti nuk fillon në mënyrën më të mirë, do ta keni të vështirë të tregoni sharmin tuaj për shkak të Venusit keqdashës. Jini të durueshëm deri në verë kur yjet do të kthehen për t’ju shoqëruar në dashuri.

Binjakët

Do të jeni aq të zhytur në punë sa që në mënyrë të pashmangshme edhe jeta juaj në çift do të ndikohet negativisht. Sukseset profesionale nuk do të mungojnë por rrezikoni të zhgënjeni partnerin me mungesat e vazhdueshme. Gjeni një ekuilibër midis prioriteteve.

Peshorja

Edhe të lindurit e kësaj shenje do të testohen ashpër nga Venusi. Kjo përkthehet në dyshime për marrëdhënien që po përjetoni, për një bashkëjetesë të mundshme, por të parakohshme, për peshën e disa përgjegjësive në çift. /abcnews.al