Zhgënjehet Beatrix: Prisja që të më zgjidhte mua

schedule13:30 - 7 Dhjetor, 2021

schedule 13:30 - 7 Dhjetor, 2021

Mbrëmjen e djeshme Beatrix është shprehur e zhgënjyer nga Arjola. Spektaklin e kaluar ajo ka pritur që njëra prej tyre ta shpëtonte këngëtaren nga zinxhiri i nominimeve.

‘’Prisja që të më zgjidhte’’,- tha ajo duke mos e fshehur mërzinë nga kjo gjë. Gjithashtu Beatrix shprehu rezervat e saj edhe për Monikën.

‘’Erdhi dhe më tha që doja të të shpëtoja por jo kështu, jo ashtu… Realisht prisja që njëra ose tjera të më zgjidhnin mua. Nuk jam ngushtë për tu ngopur vetëm me fjalë’’,- tha ajo.