Zhbllokohet sfida, Portugalia ndëshkon Zvicrën

schedule20:19 - 6 Dhjetor, 2022

schedule 20:19 - 6 Dhjetor, 2022

Portugalia e ka nisur mjaft mirë sfidën duke ndëshkuar në minutën e 17′  Zvicrën me një gol të  Goncalo Ramos.

Sulmuesi i Benfica shfrytëzoi mjaft mirë një asist nga Felix dhe brenda zonës nuk fal. /G.D abcnews.al/