Zguro e mbylli me ekipin amerikan, mesazh prekës për tifozët

22:01 | 06/11/201922:010

Ish-mbrojtësi i Kukësit në Superiore, Vangjo Zguro, mbylli një sezon shumë të mirë në Amerikë me skuadrën e Chattanooga. Mbrojtësi anësor vendosi të ndërpresë bashëkpunimin me klubin amerikan dhe është në pritje të ofertave.

Me anë të Facebook të tij zyrtar, Zguro nuk harroi tifozët që e kanë mbështetur gjatë gjithë sezonit, si dhe stafin teknik. Me një mesazh të publikuar pak çaste më parë, Zguro shkroi: “Do të doja të thosha një “faleminderit” të madhe për të gjithë fansat e Chattanooga dhe për stafin teknik.

Për të gjithë ata që na kanë mbështetur gjatë gjithë sezonit. Chattanooga gjithmonë do të mbetet në zemrën time dhe do të jetë si shtëpi e dytë. I uroj më të mirat skuadrës dhe sa më shumë sukses në të ardhmen! Faleminderit, Vangjel Zguro.”/abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono