Zërat për shitjen e Lukaku, ultrasit e Interit paralajmërojnë me pankarta

schedule18:56 - 4 Gusht, 2021

schedule 18:56 - 4 Gusht, 2021

Romelu Lukaku mund të largohet nga Interi, pasi Chelsea është gati ta ofrojë deri në 130 milion euro për kartonin e tij.

Në kampin zikaltër janë në pozitë të vështirë, pasi në njërën anë kanë nevojë për para dhe në anën tjetër tifozët paralajmërojnë.

Ultrasit e Interit kanë shpalosur së fundmi një mesazh, që është krejtësisht i qartë për drejtuesit e klubit: “Drejtues, kujdes, premtimet duhen mbajtur”. / abcnews.al