Zbuloni nëse do të bëheni të pasur në varësi të shenjës suaj të Horoskopit

schedule17:10 - 19 Janar, 2022

schedule 17:10 - 19 Janar, 2022

Ka një bazë në llogaritjet! Besoni apo jo, informacioni i mëposhtëm nuk mund t’ju lërë indiferentë. Bëhuni gati të mërziteni, sepse, siç ka treguar një analizë e fundit e AdVieë, ekziston një marrëdhënie e qartë midis shenjës suaj të zodiakut dhe mundësisë për tu bërë milioner.

Prandaj, AdView studioi listën e 400 njerëzve më të pasur në planet të revistës Forbes të këtij viti dhe arriti në përfundime të ndryshme në lidhje me korrelacionin midis pasurisë që bën në jetën e dikujt dhe shenjës së Horoskopit.

Shumica e njerëzve të pasur janë Luanë

Bazuar në këtë analizë, rezultoi se shumica e njerëzve të pasur në këtë planet i përkasin shenjës së Luanit. Konkretisht, 28 miliarderë të lindur në periudhën e Luanit u regjistruan në mesin e 400 emrave në listë, 24 në atë të Demit dhe 23 në Peshore.

Ndër emrat e famshëm në listë janë bashkëthemeluesi i Google, Leo Sergey Brin, krijuesi i Facebook, Mark Zuckerberg dhe stilisti i modës Libra, Ralph Lauren.

Shikoni këtu pjesën tjetër të listës së miliarderëve të secilës shenjë dhe kontrolloni shanset tuaja!

Luani: 28

Demi: 24

Peshorja: 23

Ujori: 22

Binjakët: 21

Virgjëresha : 21

Bricjapi: 21

Peshqit: 21

Gaforrja: 20

Shigjetari: 18

Akrepi: 16

Dashi: 12

/abcnews.al