Vrasja e Çiços/ Dënohet me burg përjetë në mungesë Jani Aliajn

schedule10:47 - 10 Maj, 2018

schedule 10:47 - 10 Maj, 2018

Gjykata e Tiranës dënoi me burg përjetë në mungesë Jani Aliajn, për vrasjen e Elton Çiços.

Jani Aliaj ekzekutoi me pistoletë Elton Çiçon në një lokal në ish-Bllok në 1 maj të viti 2016 dhe prej atëhere është në arrati. /abcnews.al