Gjendet një person i vdekur në Tiranë

schedule21:17 - 26 Qershor, 2022

schedule 21:17 - 26 Qershor, 2022

Tiranë- Një 61-vjeçar është gjetur i pajetë nga familjarët e tij.

Viktima është identifikuar si shtetasi K. B., 61 vjeç.

Paraprakisht dyshohet se ai është vetëvrarë me armë zjarri.

Njoftimi i policisë:

Më datë 26.06.2022, në Rrugën “Kol Paparisto”, në banesë është gjetur nga familjarët e tij i pajetë, i vetëvarur, shtetasi K. B., 61 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes

/abcnews.al/