Vlorë, motori përfundon poshtë rrotës së makinës

schedule17:17 - 18 Janar, 2018

schedule 17:17 - 18 Janar, 2018

Një person ka mbetur i plagosur në një aksident rrugor që ndodhi pasditen e sotme ne bulevardin Vlorë-Skelë. Mësohet se një automjet ka goditur një motor dhe për pasojë është lënduar drejtuesi i këtij të fundit. Ai është dërguar menjëherë në spitalin rajonal të Vlorës. Ndërsa policia ka shoqëruar në komisariat gruan që drejtonte makinën. Mjeti dyshohet se i ka prerë rrugën motorit duke shkaktuar edhe aksidentin./abcnews.al