Vlorë, Dalin detaje të reja nga djegia e makinës së Dritan Lelit

09:28 | 11/10/201909:280

Dalin detaje të reja nga djegia e automjetit të kryetarit të bashkisë Vlorë, Dritan Leli.

Burimet nga grupi hetimor njoftojnë se ende nuk është përcaktuar, nëse bëhet fjalë për zjarrëvënie të qëllimshme ose jo, por dyshimet mbeten të forta.

Policia ndërkohë, ka sekuestruar të gjithë kamerat që ndodhen pranë zonës, dhe është duke punuar për hetmin e disa personave, të cilët kanë qenë pranë vendit të ngjarjes.

Grupit hetimor është fokusuar te dy persona me motorr të cilët  janë parë në vendin e ngjarjes./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono