Violinistja Laura Llozi rrëfen emocionet e fitores së “Virtuozëve”

schedule19:25 - 16 Prill, 2018

schedule 19:25 - 16 Prill, 2018

Laura Llozi një ditë pas fitores së spektaklit  “Virtuozët” rrëfen emocionet e këtij çmimi. Në një intervistë për ABC News  ju mund të njihni detaje rreth pasioneve dhe jetës së saj. /abcnews.al