VIDEO/ Zbulohet performanca e Anxhela Peristerit në Eurovizion

schedule21:55 - 11 Maj, 2021

schedule 21:55 - 11 Maj, 2021

Këngëtarja e njohur, Anxhela Peristeri ka udhëtuar dy ditë më parë drejt Roterdamit për të bërë përgatitjet e fundit për netët finale të Eurovizionit.

Sot, ajo ka bërë provën e parë, ku është pritur shumë mirë nga pjesëmarrësit dhe drejtuesit.

Gjithashtu, Anxhela ka zbuluar pak edhe nga veshja që do të mbajë gjatë performancës. Këngëtarja shihet e veshur me një body me gurë Sëarovski.

Kurioziteti i fansave është rritur edhe më shumë, duke e shpërndarë performancën në rrjetet sociale./abcnews.al