VIDEO/ Xherdan Shaqiri “gozhdon” topin, Zvicra në avantazh

schedule20:22 - 2 Dhjetor, 2022

schedule 20:22 - 2 Dhjetor, 2022

Zvicra ka mundur të kalojë në avantazh ndaj Serbisë.

Në minutën e 19-të, Zvicra krijon një kundërsulm, ku Sow lë topin për Shaqirin dhe ylli nga Kosova nuk fal përballë portës serbe./h.ll/abcnews.al