VIDEO/ Uzuni në versionin “bomber”, ndëshkon lituanezët në Champions

schedule20:36 - 20 Korrik, 2021

schedule 20:36 - 20 Korrik, 2021

Myrto Uzuni tregon edhe një herë se është një nga lojtarët më në formë të kombëtares në vitet e fundit dhe po kalon momentin më të artë të karrierës së tij.

Beratasi po luan ndeshjen e dytë këtë sezon me Ferencvarosi, ku sfidon Zalgiris në raundin e dytë eliminator të Champions Legaue dhe ka arritur të gjejë rrjetën e radhës, tre tregolëshit ndaj Prishtinës ditë më parë.

Ylli i kombëtares ka finalizuar me sukses një aksion të bukur të skuadrës së tij, pas një asisti të mrekullueshëm të një prej shokëve të skuadrës. /abcnews.al