VIDEO/ Turi publikon momentin më të ëmbël me Atarën: Dashuria e jetës sime

schedule19:11 - 26 Tetor, 2022

schedule 19:11 - 26 Tetor, 2022

Që kur Atara erdhi në jetë, gjithçka ka ndryshuar për çiftin e njohur, Orinda dhe Turi. Ata janë shumë aktiv në rrjetet sociale dhe nuk ngurojnë të ndajnë gjithmonë foto dhe video me të bijën.

Së fundmi, Turi ka publikuar një video në Instagram, teksa është duke parë televizor dhe Atara e përkëdhelë te koka.

“Dashuria e jetës sime”, ka shkruar ai krahas momentit të ëmbël, që ja ka zbukuruar mbrëmjen të gjithëve./abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Turjan Hysko (@turjanhysko)