Video tronditëse-Prifti grek abuzon me një minoren në cep të rrugicës, e kapin kamerat

schedule23:03 - 21 Shkurt, 2021

schedule 23:03 - 21 Shkurt, 2021

Një video e publikuar sot nga mediat në Greqi ka shkaktuar tronditje të fortë. Bëhet fjalë për një prift që është filmuar duke abuzuar me një minoren.

Në video duket momenti kur djali kontrollon zonën në një rrugicë, ndërsa më pas kthehet duke pranuar abuzimin nga prifti.

Ngjarja ka ndodhur në mes të ditës dhe prifti mendoi se ja hodhi pa u vërejtur, por në cepin e rrugicës që abuzoi me të miturin e kapën kamerat e sigurisë së një biznesi./ db/Abcnews.al