VIDEO | Surprizohet fansi i vogël, “show” nga tifozët e Braga-s

schedule09:12 - 21 Shtator, 2019

schedule 09:12 - 21 Shtator, 2019

Futbolli i bashkon njerëzit, por me raste edhe i bën armiq. Rasti për të cilin po shkruajmë fakton të parën. Të enjten, para ndeshjes Wolves-Sporting Braga, disa tifozë portugezë dhuruan një shfaqje jashtë hotelit ku qëndronin.

Pasi kanë parë një fans të klubit anglez, ata e kanë marrë atë dhe kanë kënduar së bashku. Fillimisht e mbajnë në duar dhe më pas e fusin në mes. Djaloshi duket i emocionuar, kurse e ëma zhvendoset pak më tej dhe filmon gjithçka.

/abcnews.al