VIDEO/ Spektakël në ndeshjen Kore e Jugut-Ghanë, afrikanët shënojnë të 3-tin

schedule15:34 - 28 Nëntor, 2022

schedule 15:34 - 28 Nëntor, 2022

Sfida mes Koresë së Jugut-Ghanës ka dhuruar spektakël. Pasi aziatikët barazuan shifrat, ekipi afrikan ka kaluar sërish në avantazh 2-3 me golin e Kudus i cili realizoi dhe golin e 2. SHIKO GOLIN /G.D abcnews.al/