VIDEO/ Skëndërbeu barazon Teutën, Barjami shënon me prekjen e parë të topit

schedule15:29 - 21 Nëntor, 2021

schedule 15:29 - 21 Nëntor, 2021

Skëndërbeu ka arritur të barazojë rezultatin 2-2 me teutën.

Melo Bajrami ka arritur të shënojë gol sapo u fut në fushën e lojës dhe prekja e parë e topit, gol.

/f.a/abcnews.al