VIDEO/ Shkëlqen Kastriot Dermaku, shqiptari i jep një pikë Lecces

schedule22:23 - 28 Tetor, 2021

schedule 22:23 - 28 Tetor, 2021

Kastriot Dermaku ka shkëlqyer sot ndaj Brescias.

Mbrojtësi shqiptar u hyn në lojë nga stoli në minutën e 76′  dhe vetëm pas 5 minutash gjen golin  me kokë, duke i dhënë një pikë skudrës së tij në barazimin 1-1 ndaj Brescia. /abcnews.al/