VIDEO/ Salah bën “autokritikë” për penalltinë e humbur, barazon Milanin

schedule22:11 - 15 Shtator, 2021

schedule 22:11 - 15 Shtator, 2021

Liverpool i është përgjigjur Milanit direkt në nisjen e pjesës së dytë. Mohammed Salah ka bërë autokritike për penalltinë e humbur dhe ka arritur të tundë rrjetën, duke çuar shifrat në 2-2.

Ndeshje e jashtëzakonshme në “Anfield” mes dy skuadrash me histori të madhe, që nuk po i zhgënjejnë aspak tifozët.

https://twitter.com/GarraSportsMx/status/1438233560889057288

Ka ende shumë minuta dhe spektakli i kësaj sfide, deri më tani më e bukura e mbremjes, pritet të vazhdojë e të kemi të tjerë gola. /abcnews.al